Zontaklubber i Norge

Zontaklubb President Webadresse Webansvarlig Webadresse
Bergen
FaceBook
Dobrila Radulovic dodaradule@gmail.com Dobrila Radulovic dodaradule@gmail.com 
Egersund og omegn
FaceBook
Inger Grude Kapstad inger.kapstad@dabb.no Randi Karin Holmen, rkholmen@gmail.com
Haugesund og omegn
FaceBook
Grete Smistad Grete.smistad@haugnett.no Grete Smistad Grete.smistad@haugnett.no
Oslo
FaceBook
Hilde Heggelund hildehegg@gmail.com Jane Bordal jane.bordal@gmail.com
Sauda og omegn
FaceBook
Nansy Lund nansylund@gmail.com Solfrid Handeland solfrid.handeland@gmail.com
Stavanger Wenche Christenson Olstad Wco@delphin-norge.no Wenche Christenson Olstad Wco@delphin-norge.no
Trondheim
FaceBook
Eva Ohm eva.ohm1@gmail.com Kari Elisabeth Paulsen, kariep@online.no
Vigrestad og omegn
FaceBook
Majken Gudmestad Krgudme@online.no Elen Maria Gudmestad elen_maria@live.no
Ålesund og omegn
FaceBook/
Grethe Sunde grethe@gresu.no Ragnhild Herje Johannessen ragnhijo@gmail.com

 

 

Kontakt

Du er alltid velkommen til å kontakte Zonta Norge!

AD – områdeleder Siri Meling
Mobil: + 47 913 81 322
E-post: siri.meling

Egersund og omegn zontaklubb
Områdekasserer Heidi Lorentzen Solli
Mobil: + 47 995 98 701
E-post: heidi@dabb.no
Egersund og omegn zontaklubb
Webansvarlig
Zonta Norge
Randi Karin Holmen
Mobil:+ 47  971 69 404

E-post: rkholmen@gmail.com
Egersund og omegn zontaklubb